Nazywam się

Robert Pysiak

i z wykształcenia jestem inżynierem informatyki.

Jestem dyrektorem IT w korporacji, której zasoby to ponad 3 tysiące komputerów oraz 150 serwerów. To właśnie doświadczenie na tym stanowisku, połączone z pasją, pozwala mi profesjonalnie podejść do problemów związanych z systemami, sprzętem i oprogramowaniem. Problemami, które często są sygnalizowane przez małych i średnich przedsiębiorców. Wiem, jak często potrzebna jest pomoc we wdrażaniu nowych rozwiązań, bo to nie jest wcale tak łatwe.

W mojej karierze, nie raz byłem „awaryjnie potrzebny” z powodu złego wykonania pracy przez „okazyjnie taniego” informatyka. Staram się w takich sytuacjach zrobić wszystko, by końcowy efekt zyskał wysokie standardy, zapewniał spokój i bezpieczeństwo. Często taka naprawa po kimś, zajmuje o wiele więcej czasu.  Wymaga też większego nakładu środków, niż byłoby to potrzebne w przypadku zajęcia się problemem przez fachowca, od samego początku.

Kierując zespołem fachowców, pilnuję też tego, aby każdy, niezależnie od wielkości prowadzonego biznesu mógł skorzystać z naszych usług i zyskał gwarancję świetnie wykonanej pracy.